fbpx

Беџ метален правоаголник

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Беџ метален правоаголник
На Беџот може да се испечати лого, име и др.
Наменет за доктори, келнери и други слични намени

Димензии: 70х20мм

SKU: 0118 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping