fbpx

Привезок со ваша фотографија 35×45мм

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Привезок со ваша фотографија, на кој може да се печати што и да посакате.
Фотографијата е испечатена на самата пластика во форма по ваш избор. Привезокот е изработен од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Привезок со ваша фотографија
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 35х45мм

  • Предна страна

    Задна страна

SKU: 0224 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping