fbpx
Featured

Плакета – Дрво

1,500 ден

Close
Price Summary
 • 1,500 ден
 • 1,500 ден
 • 1,500 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Плакета во форма на дрво,
Подарете совршен подарок за наставничките, професорките, воспитувачки… 

Материјал: Пластика
Димензии:
• Висина – 275мм
• Должина – 235мм
• Ширина – 75мм

  • ден
  • ден

  Имиња за на листови

  • ден

  Посвета за стебло

  • ден

  Посвета за држач - постолје

  • ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping