fbpx

Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 7oz

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:
Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 200г – 7oz
Може да се гравира текст или лого по ваш дизајн.
Во цената е вклучено и гравирањето
Димензии: 95х130мм
SKU: 0303 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping