fbpx

Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички

Изработен од пластика водоотпорен квалитетен може да биде изработен од двете страни

Ве молиме да ги упишите вашите регистерски таблички со точни податоци или со фотографија.

Производ: Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Висина 20мм
Ширина 60мм

За повеке информации за привезоци посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=1837463109858613

    • ден
    • ден
SKU: 0001 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping