fbpx

Product Tag: #valentine day

#valentine day

(Showing 1 – 12 products of 37 products)

Show:

Happy Easter – Украс за на врата

Highlights:

Happy Easter – Украс за на врата
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Happy Easter – Украс за на врата
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 200х245мм

Valentine Day перница со ваша фотографија

Highlights:

Valentine Day со фотографија и текст по ваша желба

Димензии: 400х400мм

Valentine Day перница со ваша фотографија

Highlights:

Valentine Day со фотографија и текст по ваша желба

Димензии: 400х400мм

Велигденска сталажа за 17 јајца (41х25см)

Highlights:

Велигденска сталажа. Испечатен на самото дрво.
Купете и разубавете го вашиот дом со уникатна сталажа за велигденски јајца!!!

Производ: Велигденска сталажа за 17 јајца
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
• Висина: 410мм
• Ширина: 250мм
• Должина: 250мм

Велигденски украс – Зајче

Highlights:

Велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом.

Производ: Велигденско Зајче
Материјал: Дрво пакуван во картонска кутија

Димензии:
Висина: 105мм
Ширина: 63мм
Должина: 130мм
Дебелина на дрвото: 3мм

Декоративно чоколадо

Highlights:

Декоративно чоколадо

Дизајн и текст по ваша желба

• Декоративна кутија
• Декоративно чоколадо

Држач за цвеќе

Highlights:

Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Држач за цвеќе
Материјал: Дрво
Димензии: 230х240мм

Нов велигденски уникатен украс

Highlights:

Велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом.

Производ: велигденски уникатен украс
Материјал: Дрво пакуван во картонска кутија
Висина: 190мм
Ширина: 120мм
Должина: 275мм
Дебелина на дрвото: 6мм

Плишена Плакета

Highlights:

Изработена со ваш текст или лого

Димензии:
• Висина: 195мм
• Должина: 195мм
• Ширина: 160мм

Плишена Плакета

Highlights:

Изработена со ваш текст или лого

Боја:
Сина
Црвена

Димензии:
• Висина: 165мм
• Должина: 190мм
• Ширина: 220мм

Плишена Плакета

Highlights:

Изработена со ваш текст или лого

Боја:
Црвена
Сина

Димензии:
• Висина: 165мм
• Должина: 190мм
• Ширина: 220мм

Рамка Love со 3 висечки фотографии

Highlights:

Рамка Love со 3 висечки фотографии
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 370х300мм

Димензии на фотографии: 103x92mm

1 2 3 4
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping