fbpx

Пенкало со лед светло

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Пенкало со лед светло и touch pen.
Може да се гравира текст по ваша желба.

Боја на пенкало – сиво
Боја на лед светло – бело

    • ден
SKU: 0313 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping