fbpx

Отварач од нерѓосувачки челик

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Отварач од нерѓосувачки челик. Може да биде обработен од двете страни
На Отварачот може да се печати текст, фотографија или лого по ваша желба!!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Отварач од нерѓосувачки челик
Материјал: Нерѓосувачки челик пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 177х39мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

SKU: 0327 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping