fbpx

Керамички држач за пенкала со црна внатрешност

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Керамички држач за пенкала со црна внатрешност, на која може да се печати што и да посакате.
Може да ставите ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Држач за пенкала со црна внатрешност
Материјал: Керамички држач пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.0мм
Ширина: ф8.5

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0093 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping