fbpx

Product Tag: #kutija

#kutija

Showing all 3 results

Show:

Уникатна Дрвена кутија

Highlights:

Дрвена уникатна кутија гравирана со текст по ваша желба

Материјал: Дрво – Бука
Димензии:
• Висина: 350мм
• Должина: 255мм
• Ширина: 120мм

Дрвена кутија за тегла – мед

Highlights:

Кутија за тегла – мед

Материјал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 160мм
• Ширина: 115мм
• Должина: 135мм

Картонска кутија за пенкало

Highlights:

Дополнителна  кутија за пенкало

На самата кутија може да се гравира текст по ваша желба.

Димензии:
Должина:175мм
Ширина: 50мм
Висина: 20мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping