fbpx

Метален привезок со вашата регистерска табличка

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Метален привезок со бројот на вашата регистерска табличка обработен двострано во колор боја 

Димензиии на привезок: 68х18мм

Димензија на табличка: 64х14мм

    • ден
    • ден
SKU: 0737 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Метален привезок со бројот на вашата регистерска табличка обработен двострано во колор боја 

Димензиии на привезок: 68х18мм

Димензија на табличка: 64х14мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping