fbpx

Метален Привезок (Сина Боја) (Со Додаток)

350 ден

22% Off
Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 350 ден
  • 22%
  • 350 ден
  • Overall you save 100 ден (22%) on this product
In Stock
Highlights:

Метален Привезок (сина боја) + додаток за привезок – Гравирање по ваша желба.
Може да биде обработен од двете страни
Димезнии:54х22 (Место за гравирање: 18х38мм)

За додатоци за привезоци Кликни овде.

    • ден
    • ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping