fbpx

Лампион со име (Minnie Mouse) 10см

300 ден

14% Off
Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 300 ден
  • 14%
  • 300 ден
  • Overall you save 50 ден (14%) on this product
In Stock
Highlights:

Лампион со име по ваша желба (Minnie Mouse)
со декорација,    (декорацијата секогаш нема да биде иста)

Материјал: Пластика
Димензии: 100мм

SKU: 1056 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Лампион со име по ваша желба (Minnie Mouse)

Материјал: Пластика
Димензии: 100мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping