fbpx

Елка со лампион и име

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Дрвена елка и уникатен пластичен лампион со име по ваша желба

Димензија на Елка: 41х24см
Димензија на Лампион: 8см

SKU: 1237 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Дрвена елка и уникатен пластичен лампион со име по ваша желба

Димензија на Елка: 41х24см
Димензија на Лампион: 8см

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping