fbpx

Product Tag: #Elka

#Elka

Showing all 6 results

Show:

Елка со лампион и име

Highlights:

Дрвена елка и уникатен пластичен лампион со име по ваша желба

Димензија на Елка: 41х24см
Димензија на Лампион: 8см

Новогодишна елка со 8 фотографии (550х390мм)

Highlights:

Новогодишна елка со 8 ваши фотографии

Материјал: Дрво – 6мм

Димензии: 550х390мм

Фотографиите може да ги пратите на Viber – 070/532-620

Новогодишна елка – We Wish You A Merry Christmas

Highlights:

Производ: Новогодишна елка – We Wish You A Merry Christmas

Материјал: Дрво – 6мм

Димензии: 240х350мм

Новогодишна елка од дрво

Highlights:

Уникатна новогодишна елка со ѕвонче

Материјал: Дрво

Димензии: 120х95мм

Новогодишна елка со фотографија од пластика

Highlights:

Уникатна новогодишна елка со ваша фотографија и име

Материјал: Пластика

Димензии: 120х95мм

Новогодишна елка со фотографија од дрво

Highlights:

Уникатна новогодишна елка со ваша фотографија и име

Материјал: Дрво

Димензии: 120х95мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping