fbpx

Држач за цвеќе

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Држач за цвеќе
Материјал: Дрво
Димензии: 230х240мм

SKU: 0618 Категории , Ознаки: , , , ,
Детали за производот

Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Држач за цвеќе
Материјал: Дрво
Димензии: 230х240мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping