fbpx

Уникатна рамка со име и фотографија

300 ден

Close
Price Summary
 • 300 ден
 • 300 ден
 • 300 ден
In Stock
Highlights:

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографијата се менува.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 160мм
• Должина: 200мм
• Ширина: 90мм

  • ден

  Име

  • ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • ден
SKU: 0636 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографијата се менува.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 160мм
• Должина: 200мм
• Ширина: 90мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping