fbpx

Уникатна рамка со 3 имиња и 3 фотографии

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографиите се менуваат.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 245мм
• Должина: 322мм
• Ширина: 90мм

SKU: 0656 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографиите се менуваат.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 245мм
• Должина: 322мм
• Ширина: 90мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping