fbpx

Уникатна рамка со 2 имиња и 2 фотографии

400 ден

Close
Price Summary
 • 400 ден
 • 400 ден
 • 400 ден
In Stock
Highlights:

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографиите се менуваат.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 175мм
• Должина: 295мм
• Ширина: 90мм

  Име на лева страна

  Фотографија на лева страна

  Боја за лева рамка

  Име на десна страна

  Фотографија на десна страна

  Боја за десна рамка

SKU: 0637 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографиите се менуваат.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 175мм
• Должина: 295мм
• Ширина: 90мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping