fbpx

Рамка со фотографии за денот на жената – 8ми Март

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Уникатна рамка за 8ми март со фотографии и посвета по ваша желба.
Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена.

Материјал: Дрво
Димензии: 200х325мм

SKU: 0617 Категорија Ознаки: , , ,
Детали за производот

Уникатна рамка за 8ми март со фотографии и посвета по ваша желба.
Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена.

Материјал: Дрво
Димензии: 200х325мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping