fbpx

Привезок Метална плочка круг форма (календарче)

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Гравиран Привезок Метална плочка круг форма (календарче)
Гравирано по ваша желба со ваш текст

Димензии:35х35мм

За додатоци за привезоци Кликни овде.

  • дата, месец и година

SKU: 0053 Категорија Ознаки: , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping