fbpx

Привезок Метален 3D камион

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Привезок Метален 3D Камион

Метален приврзок за клучеви: 36 x 16 x 12 мм
Препорачана големина на гравирање: 21 x 8 мм
Препорачано гравирање: Ласерско гравирање

ЦЕЛ:
Можете да го користите привезокот за рекламни кампании, како и подарок за вашите соработници.
Достапно со гравирање избрано од купувачот

За додатоци за привезоци Кликни овде.

SKU: 0051 Категорија Ознаки: , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping