fbpx

Метален Привезок

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Метален Привезок гравиран по ваша желба
Привезокот може да биде обработен од двете страни

Достапни се 3 бои

  • Златна
  • Сива
  • Црвена

Производ: Привезок уникатен
Материјал: Метал
Димензии: 65х26мм

Место за гравирање: 22х30мм

Clear
    Reset options
    • ден
SKU: 0291 Категорија Ознаки: , ,
Дополнителни информации
Изберете боја

Златна, Сива, Црвена

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping