fbpx

Метален привезок со 3 кружни плочки

500 ден

Close
Price Summary
 • 500 ден
 • 500 ден
 • 500 ден
In Stock
Highlights:

Метален привезок со 3 кружни плочки

Гравирано по ваша желба со ваш текст
Гравирање Едностано

Димензија:

 • Голема плочка – 32мм
 • Средна плочка – 25мм
 • Мала плочка – 18мм
  • ден
  • ден
  • ден
SKU: 0275 Категорија Ознаки: , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping