fbpx

Метален Привезок со 4 додатоци (плочка, машко дете, женско дете и срце)

1,100 ден

Close
Price Summary
 • 1,100 ден
 • 1,100 ден
 • 1,100 ден
In Stock
Highlights:

Метален привезок (плочка, машко дете, женско дете и срце) може да се гравира текст по ваша желба

Димензии:
Плочка (30х45мм)
Метален привезок машко дете (20х50мм)
Метален привезок женско дете (20х50мм)
Метална Плочка во Срце Форма (40х35мм)

 • за плочка

  • ден

  за машко дете

  • ден

  за женско дете

  • ден

  за срце

  • ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping