fbpx

Метален Привезок (Плава боја)

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Метален Привезок (Плава боја) – Гравирање по ваша желба.

Може да биде обработен од двете страни

Димезнии:54х22 (Место за гравирање: 18х38мм)

За додатоци за привезоци Кликни овде.

SKU: 0006 Категорија Ознаки: , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping