fbpx

Метален привезок елипса со фотографија

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

На привезокот може да се печати фотографија или текст по ваша желба.

Производ: Привезок елипса
Материјал: Кожа и Метал
Димензии: 3х10см

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping