fbpx

Метален Привезок со 3 додатоци (Плочка, Женско дете и Срце)

900 ден

Close
Price Summary
 • 900 ден
 • 900 ден
 • 900 ден
In Stock
Highlights:

Метален Привезок (Плочка, Женско дете и Срце) може да се гравира текст по ваша желба

Димензии:
Плочка (30х45мм)
Метален привезок женско дете (20х50мм)
Метална Плочка во Срце Форма (40х35мм)

 • за плочка

  • ден

  за женско дете

  • ден

  за срце

  • ден
SKU: 0422 Категорија Ознаки: , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping