fbpx

Флуоресцентна Чаша (Протокалова)

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

На Чашата може да се испечатат две фотографии и текст
Испратете фотографија и одберете боја на чашата
Чаша Флуоресцентна во боја:
-Протокалова
-Розева
-Жолта
-Зелена

Производ: Флуоресцентна Чаша
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0075 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping