fbpx

Новогодишна елка со фотографија од пластика

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Уникатна новогодишна елка со ваша фотографија и име

Материјал: Пластика

Димензии: 120х95мм

SKU: 0501 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Новогодишна елка со фотографија од пластика

Димензии: 120х95мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping