fbpx

Велигденско зајче со имиња

450 ден

25% Off
Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 450 ден
  • 25%
  • 450 ден
  • Overall you save 150 ден (25%) on this product
In Stock
Highlights:

Велигденско зајче со имиња

Материјал: Дрво и Пластика – Дебелина: 11мм

Димензии:
Висина: 350мм
Должина: 285мм
Ширина: 65мм

    • ден
SKU: 0652 Категорија Ознака:
Детали за производот

Велигденско зајче со имиња

Материјал: Дрво и Пластика – Дебелина: 11мм

Димензии:
Висина: 350мм
Должина: 285мм
Ширина: 65мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping