fbpx

Велигденско зајче (држач за 9 јајца)

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
In Stock
Highlights:

Велигденско зајче (држач за 9 јајца)

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 470мм
• Должина: 280мм
• Ширина: 70мм

SKU: 1170 Категорија Ознака:
Детали за производот

Велигденско зајче (држач за 9 јајца)

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 470мм
• Должина: 280мм
• Ширина: 70мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping