fbpx

Велигденски украс

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Велигденски украс гравирано на дрво со држач за јајца

Материјал: Дрво – 4мм
Димензии:
• Висина: 165мм
• Должина: 205мм
• Ширина: 80мм

SKU: 0657 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Материјал: Дрво – 4мм
Димензии:
• Висина: 165мм
• Должина: 205мм
• Ширина: 80мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping