fbpx

Велигденски држач за јајце украс

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Држач за јајце

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 100мм
• Должина: 150мм
• Ширина:105мм

    • ден
SKU: 0639 Категорија Ознака:
Детали за производот

Држач за јајце

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 100мм
• Должина: 150мм
• Ширина:105мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping