fbpx

Велигденски држач за 16 јајца

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Материјал: Дрво

Димензии:
• Висина: 220мм
• Должина: 220мм
• Ширина: 220мм

SKU: 0640 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping