fbpx

Велигденска сталажа за 17 јајца (41х25см)

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Велигденска сталажа. Испечатен на самото дрво.
Купете и разубавете го вашиот дом со уникатна сталажа за велигденски јајца!!!

Производ: Велигденска сталажа за 17 јајца
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
• Висина: 410мм
• Ширина: 250мм
• Должина: 250мм

SKU: 0363 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping