fbpx

Уникатно Велигденско Зајче

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Велигденски уникатен украс, со кој може да го разубавите вашиот дом.

Зајчето е обработено од двете страни во боја 

Производ: Велигденско Зајче
Материјал: Дрво пакуван во картонска кутија
Висина: 270мм
Ширина: 190мм
Дебелина на дрвото: 6мм

SKU: 0357 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping