fbpx

Уникатно дрвено цвеќе – со часовник

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Цвеќе со часовник изработено од дрво,
Со ваша порака, која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.

Производ: Цвеќе со саат
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина 27см
Ширина 25см

SKU: 0755 Категории , , Ознаки: ,
Детали за производот

Цвеќе со часовник изработено од дрво,
Со ваша порака, која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.

Производ: Цвеќе со саат
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина 27см
Ширина 25см

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping