fbpx

Уникатно дрвено цвеќе – без часовник

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен-уникатен подарок. Цвеќе без часовник изработено од дрво во колор бои,
со ваша фотографија и ваша порака, која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.

Производ: Цвеќе без саат за 8ми Март
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина 27см
Ширина 25см

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping