fbpx

Уникатни рамки за вашите најмили

800 ден

Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 800 ден
  • 800 ден
In Stock
Highlights:

Изработка на уникатни рамкаки за вашите најмили со и дизајн по ваш избор е 800ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво трослоен лесонит.
Рамката е голема 20х29см.

SKU: 0171 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping