fbpx

Уникатна Рамка

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Рамката е изработена од дрво, фотографијата се менува.
Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0183 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping