fbpx

Уникатна рамка за на биро

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Уникатна рамка за на биро.
На Уникатната рамка за на биро може да се печати фотографија текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Уникатна рамка за на биро
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 135х200мм
Дебелина: 12мм

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping