fbpx

Уникатна рамка по ваша желба

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Уникатна рамка текст и фотографија по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 240×310мм

Димензии на фотографија: 190x140mm

SKU: 1049 Категорија Ознаки: , , ,
Детали за производот

Уникатна рамка изработена по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 240×310мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping