fbpx

Уникатен велигденски украс со 3 имиња

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Уникатен велигденски украс со 3 имиња и 3 зајчиња со држач за јајца.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Уникатен велигденски украс со име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
Висина: 160мм
Должина: 270мм
Ширина: 90мм

SKU: 0928 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Производ: Уникатен велигденски украс со име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
Висина: 160мм

Должина: 270мм
Ширина: 90мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping