fbpx

Украс со име – Пластично Infinity (Сива боја)

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Украс со име – Infinity
На Украсот со име – Infinity може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Украс со име – Infinity
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 245х100мм

    имиња и дата

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping