fbpx

Стаклена чаша (проѕирна)

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
Out of Stock
Highlights:

Стаклена чаша (проѕирна), на која може да се печати што и да посакате.
На Стаклената чаша може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Стаклена чаша (проѕирна)
Материјал: Стаклена чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0072 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping