fbpx

Рекламна Плакета

550 ден

Close
Price Summary
  • 550 ден
  • 550 ден
  • 550 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Рекламна Плакета
На Рекламна Плакета може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Рекламна Плакета
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 250х120мм

SKU: 0151 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping