fbpx

Рамка во срце форма – 8ми Март

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок за денот на жената 8ми Март!!!

Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Рамка со држач за цвеќиња – 8ми Март
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 260х260мм

SKU: 0612 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок за денот на жената 8ми Март!!!

Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Рамка – 8ми Март
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 260х260мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping