fbpx

Рамка Love со 3 слики и иницијали

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Рамка Love со 3 фотографии и иницијали 
Изработка текст и фотографии по ваша желба
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 510х214мм
Димензии на фотографии: 150х100мм

Детали за производот

Happy Valentine Day

Рамка Love со 3 фотографии и иницијали
Изработка текст и фотографии по ваша желба
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 510х214мм
Димензии на фотографии: 150х100мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping