fbpx

Рамка гравирана

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Рамка гравирана (400ден.)

Рамките за слики се идеално решение за декорирање на амбиентот
или како подарок за фотографија на некој близок.
Направете ги вашите слики уште поубави со овие прекрасни рамки.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм.
Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620
    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping